Międzyszkolny Klub Sportowy Piotrówka Radom w dniach 16-20.06.2021 organizuje drugą edycję Nieoficjalnych Mistrzostw Polski Polish Champion U14 o Puchar SKM (rocznik 2007 i młodsi) Turniej przewidziany jest dla  32 zespołów które grały w rozgrywkach tylko rocznikiem 2007 i młodszym. Patronatem medialnym turnieju jest Serwis Koszykówki Młodzieżowej.Pomysłodawcą turnieju jest pan Ireneusz Juraszewski dyrektor Sportowy MKS Grójec. Celem tego turnieju jest wyłonienie najlepszej polskiej drużyny cyklu U-14 chłopców w sezonie 2020/21. W  kraju mamy  ponad 90 drużyn w kategorii U14 (rocznik 2007 i młodsi)

Turniej zostanie przeprowadzony minimum na czterech halach.
Zakwaterowanie:  Bursa Szkolna nr 1 ul. Kościuszki 5 oraz Szkolne Schronisko  Młodzieżowe w Radomiu ul. Limanowskiego 34.
Wyżywienie: Bursa Szkolna nr 1 ul. Kościuszki 5
Koszty:
– 300 zł wpisowego do połowy maja  2021 na konto
– 160  zł/os za dwa pierwsze dni zawodów (2 noclegi wtorek i środa oraz wyżywienie wtorek kolacja, środa śniadanie, obiad, kolacja, czwartek śniadanie, obiad) płatne do końca maja 2021 (drużyny które odpadną z dalszej rywalizacji mogą wykupić nocleg w czwartek  kolacje w czwartek czy śniadanie w piątek
Drużyny, które będą grały w dalszych etapach rywalizacji ponoszą odpłatność gotówką na miejscu ( za trzeci dzień pobytu płacimy przed kolacją we czwartek, za kolejne w piątek przed kolacją). Opłata za osobodzień wynosi 80 zł.
Nie ma możliwości wzięcia udziału w zawodach bez skorzystania z oferty noclegowej i żywieniowej.
Dane do przelewu:
Międzyszkolny Klub Sportowy Piotrówka Radom ul. Trojańska 5, 26-600 Radom nr konta bankowego:
28 1240 3259 1111 0000 2989 7980
tytułem: Wpłata na cele statutowe Puchar SKM
W sprawach faktur należy kontaktować się drogą mailową Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W razie wątpliwości lub pytań proszę o kontakt z Krzysztofem Sońtą tel. 570 851 205.
Obowiązują przepisy gry, które obowiązują w rozgrywkach PZKosz dla Kategorii Kadet  w sezonie 2020/2021.
GRAMY PIŁKAMI NR 7 !

POMORSKIE 

Bryza SP Kowale
Mistrz Pomorza
Trener: Piotr Kloska
Energa Słupsk
Wice-Mistrz Pomorza
Trener: Przemysław Słapik
UKS 7 Trefl Sopot
III miejsce – Pomorze
Trener: Tomasz Chwiałkowski
Ósemka Wejherowo
Dzika Karta
Trener:
Kordian Zabrocki

 

MAZOWIECKIE

   
Pivot Piastów
Mistrz Mazowsza
Trener: Jarosław Kurdziel
MKS Ochota Warszawa
Wice Mistrz Mazowsza
Trener: Lukasz Kopczyński
MKS Grójec
III m. Mazowieckie
Trener: Ireneusz Juraszewski
Piotrówka Radom
Dzika Karta (Gospodarz)
Trener:

 

DOLNOŚLĄSKIE / LUBUSKIE  (Wspólna liga)

Zastal Zielona Góra
Trener: Paweł Kuciemba
WKK Wrocław
Trener: Maciej Grzybek
Green Star  Zielona Góra
Trener
: Łukasz Łukaszewski
Śląsk Wrocław
Trener: Dawid Mikoś

ŚLĄSKIE 

ŻAK Żory
Mistrz Śląska
Trener Ludwik Maciejewski
MKS Dąbrowa Górnicza
Wice Mistrz Śląska
Trener: Marzena Rudolf
Stela Cieszyn
III miejsce Śląskie
Trener: Paweł Łysień

 

MAŁOPOLSKIE 

Regis Wieliczka
.

Trener: Maciej Dubiel
Unia Tarnów
.
Trener: Dominik Mieczura
Kadet Oświęcim
Dzika Karta za Koronę Kraków
Trener: Wojciech Porębski

 

ZACHODNIOPOMORSKIE

PGE Spójnia Stargard
Mistrz Zachodniopomorskiego
Trener Michał Trypuć
Wilki Morskie Szczecin
Wiece Mistrz Zach-Pom
Turner: Andrzej Kanikowski
Kotwica 50 Kołobrzeg
III miejsce Zach-Pom
Trenerka: Marzena Łągowska

 

 

KUJAWSKO-POMORSKIE 

 
TKM Włocławek
Mistrz Kuja-Pomorskiego
Trener Kazimierz Tomaszewski
Noteć Inowrocław
.
Trener:
Jakub Matuszek
Twarde Pierniki Toruń
.

Trener: Katarzyna Maksel Żytko

 

WIELKOPOLSKIE

 
Enea BJ Poznań
Trener: Tomasz Cichocki
  Piątka Ostrów Wielkopolski
Trener: Łukasz Wojciechowski

 

 

   
Mistrz Opolskiego
Niemodlin lub  Otmuchów
Ósemka Skierniewice
Trener: Adrian El-Ward
ŁKS Łodź
Dzika Karta
Trener:
SPK Białystok
Trener: Andrzej Silienikow
Niedźwiadki Przemyśl
Trener: Daniel Puchalski

 

 

Pierwszeństwo udziału w turnieju mają:
Po trzy najlepsze drużyny z województw które brały udział w Finale OOM 2021
(Ślaskie, Mazowieckie, Wielkopolskie, Pomorskie, Małopolskie, Dolnośląskie, Kujawsko-Pomorskie i Zachodniopomorskie
Po jednej najlepszej drużynie z województw które nie grały w Finałach OOM 2021
(Podkarpackie, Opolskie, Lubuskie, Lubelskie, Podlaskie, Łódzkie)
Jeżeli w danym województwie nie ma w tym sezonie rozgrywek U14. Zaproszenie na turniej otrzyma drużyna które najlepiej wypadnie w rozgrywkach U15 grając tylko chłopcami rocznika 2007 i młodsi. Z województw: Świętokrzyskiego i Warmińsko-Mazurskiego nie ma drużyny która grała by tylko rocznikiem 2007 i młodsi w ich miejsca będą przyznane Dzikie Karty. Z województwa Lubelskie wycofał się zespół z Zamościa w jego miejsce przyznana zostanie ,,dzika karta,,

Jeden klub może wystawić tylko jedną drużynę

Jeśli  będą wolne miejsca w turnieju organizator zadecyduje komu przyznać ,, Dziką Kartę,,
System rozgrywek jak w pierwszej edycji
32 zespoły podzielone na 8 grup po cztery zespoły – gramy każdy z każdym w grupie pierwszy i drugi dzień turnieju środa – czwartek). Po dwa najlepsze zespoły awansują do drugiego etapu rozgrywek.
W drugim etapie turnieju po rozgrywkach grupowych robimy tzw krzyżówkę grup. Będzie wyglądała inaczej niż w pierwszej edycji (za namowa trenerów) i tak w 1/16 turnieju łączone grupy A-E, B-F, C-G i D-H

1/16 ) – 16 drużyn Piątek trzeci dzień turnieju System Pucharowy – przegrany zespól odpada
1 mecz: 1A – 2E
2 mecz: 2A – 1E
3 mecz: 1B – 2F
4 mecz: 2B – 1F
5 mecz: 1C – 2G
6 mecz: 2C – 1G
7 mecz: 1D – 2H
8 mecz: 2D – 1H
Ćwierćfinały – 8 drużyn  Piątek trzeci dzień turnieju. System Pucharowy – przegrany zespół odpada
mecz 9: zw mecz 1 – zw mecz 5
mecz 10: zw mecz 2 – zw mecz 6
mecz 11: zw mecz 3 – zw mecz 7
mecz 12: zw mecz 4 – zw mecz 8
Półfinały – 4 drużyny  Sobota czwarty dzień turnieju
1 Półfinał : zw mecz 9 – zw mecz 11
2 Półfinał: zw mecz 10 – zw mecz 12
Finał i mecz o III miejsce w ostatnim dniu turnieju (niedziela)
mecz o III miejsce: przegrany 1 półfinału – przegrany 2 półfinału
FINAŁ: zwycięzca . 1 półfinału – zwycięzca 2 półfinału

Losowanie grup odbędzie się po zgłoszeniu wszystkich drużyn.Przewidywany termin losowania LIVE ostatni weekend maja 2020
W jednej grupie nie mogą być zespoły z tego samego województwa
Koszyk 1 Mistrzowie 8 województw biorących udział w Finale OOM 2020
Koszyk 2 Wicemistrzowie 8 województw biorących udział w Finale OOM 2020
Koszyk 3 Trzecie zespoły z 8 województw biorących udziału w Finałach OOM 2020
Koszyk 4 Najlepsze drużyny z 8 województw które nie graja w Finałach OOM 2021 + ew Dzikie Karty
UWAGA Organizator ma prawo zmienić drużyny w koszykach by nie stworzyć tzw. ,,grup śmierci,,

Jeśli nastąpią jakieś zmiany będziemy informować o wszystkim na stronie Serwisu Koszykówki Młodzieżowej
Podczas turnieju Nieoficjalnych Mistrzostw Polski U14 przewidywana obecność trenerów Kadry Polski rocznik

W zawodach mogą brać udział zawodnicy danego klubu posiadający licencję do gry w rozgrywek organizowanych przez PZKosz w sezonie 2020/21. W zawodach biorą zawodnicy z jednego klubu rocznik 2007 i młodsi
Miejsce zakwaterowania, podział na grupy oraz terminarz turnieju organizator zainteresowanym zespołom przyślę pod koniec maja
Do zobaczenia w gościnnym koszykarskim mieście w Radomiu

LUBELSKIE – brak rozgrywekW tym województwie była tylko jedna  drużyna  która grała  tylko rocznikiem 2007 i młodsi
UKS LO 2 Zamość   REZYGNACJA
WARMIŃSKO-MAZURSKIE – brak rozgrywek W tym województwie nie było drużyny  która grała  tylko rocznikiem 2007 i młodsi
ŚWIĘTOKRZYSKIE – brak rozgrywek W tym województwie nie było drużyny  która grała  tylko rocznikiem 2007 i młodsi

 

https://zrzutka.pl/fhp5nj

Pieniądze przeznaczone będą na nagrody w konkursach i dla najbardziej wyróżniających się zawodników oraz także na naprawy sprzętu, koszty przejazdów czy inne niezbędne wydatki ponoszone przy prowadzeniu strony.

Kontakt i treningi w sezonie 2020/21

Kontakt i treningi MKS Piotrówka Radom w sezonie 2020/2021
Zapraszamy na otwarte treningi piłki koszykowej dla dzieci od lat 2 do 14. Zajęcia są bezpłatne, a nabór trwa ciągle.
Akademia Małego Smoka
sobota PSP 3 ul. Sobieskiego 12
tel. 602307491
godz. 11.00 2, 3, 4-latki
godz. 12.00 5 i 6-latki


Liwanowski Paweł Tel. 604074044
PSP1 ul. Odrodzenia 37
Rocznik 2009/2010
Poniedziałek – 15.30-17.00
Piątek - 15.30-17.00
Krawczyk Anna Tel. 609660627
PSP 28 ul. Jaracza 8

Cezary Kiełbiowski Tel. 697020377
PSP 4 ul. Wyścigowa 49
Rocznik 2010 :
Poniedziałek, Wtorek, Czwartek 17.30-19.00


Kutkiewicz Paweł Tel. 605382805
Rocznik 2008 U13
PSP 3 ul. Sobieskiego 12:
Wtorek 19.30-21.00

Środa 18.00-19.30
Czwartek 18.15-19.45,
Niedziela mecz 10.30

Rocznik 2010/2011/2012/2013 Wsola ul. Szkolna 1
Poniedziałek  8,55- 9.40 środa 8.55-10.35 czwartek 9,50-10.35

Bielak Piotr tel. 693128515
PSP 17, ul. Czarnoleska 10 :
Rocznik 2007 U-14
Poniedziałek, 18.15 wtorek 17.30, Czwartek 18.15

Chrustowicz Łukasz tel. 696 045 735
PSP 3 ul. Sobieskiego 12.
Rocznik 2009/2010
Poniedziałek i czwartek 16.30-18.00


Bukalski Roman Tel. 606243853
PSP 21 Trojańska
Rocznik 2011-2013
Wtorek i środa 16.15-17.45
Spyt Jacek Tel. 601897603

PSP 3 ul. Sobieskiego

Rocznik 2010/2011

wtorek 18.00 – 19.30
Piątek 18.45 – 20.15


Chałupka Grzegorz Tel. 792170706

PSP 29 ul. Ceglana
U-12  Rocznik 2009/2010                   
Wtorek 16.15 – 17.45    Piątek  16.00 – 17.30


Bartkiewicz Robert Tel. 507114090

PSP 21 Trojańska
U-12/U-13 Rocznik 2008/2009/2010

Poniedziałek 17,15
Wtorek 18.00
Czwartek 18.00-19.30
Piątek trening/mecz 17.00


Peryt Wojciech Tel. 514249618
PSP 33 ul. Kolberga 5


Najbliższe mecze

[U...] 

data ul.

team1 - team2

Wyszukiwarka

O Klubie

Wszystko zaczęło się 28 lat temu od powołania do życia MKS Piotrówka Radom. Ten Uczniowski Klub Sportowy został powołany na zebraniu założycielskim 30.09.1993 roku jako jeden z pierwszych UKS-ów w Polsce.

Ostatnie newsy

Kontakt

Adres: Trojańska 5
26-600 Radom

Tel./Fax.: +48 (48) 332 09 20

Email: mkspiotrowka@wp.pl

nr konta:

28 1240 3259 1111 0000 2989 7980