Międzyszkolny Klub Sportowy Piotrówka Radom w dniach 9-13.06.2021 organizuje drugą edycję Nieoficjalnych Mistrzostw Polski Polish Champion U14 o Puchar SKM (rocznik 2007 i młodsi) Turniej przewidziany jest dla  32 zespołów. Patronatem medialnym turnieju jest Serwis Koszykówki Młodzieżowej.Pomysłodawcą turnieju jest pan Ireneusz Juraszewski dyrektor Sportowy MKS Grójec. Celem tego turnieju jest wyłonienie najlepszej polskiej drużyny cyklu U-14 chłopców w sezonie 2020/21. W  kraju mamy  ponad 90 drużyn w kategorii U14 (rocznik 2007 i młodsi)

Turniej zostanie przeprowadzony minimum na czterech halach.
Zakwaterowanie:  Bursa Szkolna nr 1 ul. Kościuszki 5 oraz Szkolne Schronisko  Młodzieżowe w Radomiu ul. Limanowskiego 34.
Wyżywienie: Bursa Szkolna nr 1 ul. Kościuszki 5
Koszty:
– 300 zł wpisowego do końca Kwietnia 2021 na konto
– 160  zł/os za dwa pierwsze dni zawodów (nocleg oraz wyżywienie wtorek kolacja, środa śniadanie, obiad, kolacja, czwartek śniadanie, obiad) płatne do końca maja 2021
Drużyny, które będą grały w dalszych etapach rywalizacji ponoszą odpłatność gotówką na miejscu ( za trzeci dzień pobytu płacimy przed kolacją we czwartek, za kolejne w piątek przed kolacją). Opłata za osobodzień wynosi 80 zł.
Nie ma możliwości wzięcia udziału w zawodach bez skorzystania z oferty noclegowej i żywieniowej.
Dane do przelewu:
Międzyszkolny Klub Sportowy Piotrówka Radom ul. Trojańska 5, 26-600 Radom nr konta bankowego:
28 1240 3259 1111 0000 2989 7980
tytułem: Wpłata na cele statutowe Puchar SKM
W sprawach faktur należy kontaktować się drogą mailową Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W razie wątpliwości lub pytań proszę o kontakt z Krzysztofem Sońtą tel. 570 851 205.
Obowiązują przepisy gry, które obowiązują w rozgrywkach PZKosz dla Kategorii Kadet  w sezonie 2020/2021.
W zawodach mogą brać udział zawodnicy danego klubu posiadający licencję do gry w rozgrywek organizowanych przez PZKosz w sezonie 2020/21.
Pierwszeństwo udziału w turnieju mają:
Po trzy najlepsze drużyny z województw które biorą udział w Finale OOM 2021
(Ślaskie, Mazowieckie, Wielkopolskie, Pomorskie, Małopolskie, Dolnośląskie, Kujawsko-Pomorskie i Zachodniopomorskie
Po jednej najlepszej drużynie z województw które nie graja w Finałach OOM 2021
(Podkarpackie, Świętokrzyskie, Opolskie, Lubuskie, Lubelskie, Podlaskie, Łódzkie i Warmińsko-Mazurskie)
Jeżeli w danym województwie nie ma w tym sezonie rozgrywek U14. Zaproszenie na turniej otrzyma drużyna które najlepiej wypadnie w rozgrywkach U15 grając jak największą ilością zawodników z rocznika 2007 i młodsi

Jeden klub może wystawić tylko jedną drużynę

Każdy pozostały zespół może zapisać się na listę rezerwową – jeśli będą wolne miejsca w turnieju pierwszeństwo z listy rezerwowej będą miały zespoły które jako pierwsze zapiszą się na listę rezerwową
System rozgrywek jak w pierwszej edycji
32 zespoły podzielone na 8 grup po cztery zespoły – gramy każdy z każdym w grupie (pierwszy i drugi dzień turnieju środa – czwartek). Po dwa najlepsze zespoły awansują do drugiego etapu rozgrywek.
W drugim etapie turnieju po rozgrywkach grupowych robimy tzw krzyżówkę grup. Będzie wyglądała inaczej niż w pierwszej edycji (za namowa trenerów) i tak w 1/16 turnieju łączone grupy A-E, B-F, C-G i D-H

1/16 ) – 16 drużyn Piątek trzeci dzień turnieju System Pucharowy – przegrany zespól odpada
1 mecz: 1A – 2E
2 mecz: 2A – 1E
3 mecz: 1B – 2F
4 mecz: 2B – 1F
5 mecz: 1C – 2G
6 mecz: 2C – 1G
7 mecz: 1D – 2H
8 mecz: 2D – 1H
Ćwierćfinały – 8 drużyn  Piątek trzeci dzień turnieju. System Pucharowy – przegrany zespół odpada
mecz 9: zw mecz 1 – zw mecz 5
mecz 10: zw mecz 2 – zw mecz 6
mecz 11: zw mecz 3 – zw mecz 7
mecz 12: zw mecz 4 – zw mecz 8
Półfinały – 4 drużyny  Sobota czwarty dzień turnieju
1 Półfinał : zw mecz 9 – zw mecz 11
2 Półfinał: zw mecz 10 – zw mecz 12
Finał i mecz o III miejsce w ostatnim dniu turnieju (niedziela)
mecz o III miejsce: przegrany 1 półfinału – przegrany 2 półfinału
FINAŁ: zwycięzca . 1 półfinału – zwycięzca 2 półfinału

Losowanie grup odbędzie się po zgłoszeniu wszystkich drużyn.Przewidywany termin losowania LIVE maj 2020
W jednej grupie nie mogą być zespoły z tego samego województwa
Koszyk 1 Mistrzowie 8 województw biorących udział w Finale OOM 2020
Koszyk 2 Wicemistrzowie 8 województw biorących udział w Finale OOM 2020
Koszyk 3 Najlepsze drużyny z 8 województw które nie graja w Finałach OOM 2021
Koszyk 4 Trzecie zespoły z 8 województw biorących udziału w Finałach OOM 2020

Jeśli nastąpią jakieś zmiany będziemy informować o wszystkim na stronie Serwisu Koszykówki Młodzieżowej
Podczas turnieju Nieoficjalnych Mistrzostw Polski U14 przewidywana obecność trenerów Kadry Polski rocznika 2007 i młodsi
Miejsce zakwaterowania, podział na grupy oraz terminarz turnieju organizator zainteresowanym zespołom przyślę pod koniec maja
Do zobaczenia w gościnnym koszykarskim mieście w Radomiu

AKTUALNE TABELE NA: http://www.skm.basketmania.pl/skmwp/rozgrywki-u14/

Poniżej aktualne tebele na dzień 25.01.2021

POMORSKIE  (Koniec rozgrywek 27 marca)
1 UKS 7 Sopot 10 m. 18 pkt.
2 Energa Frages Infocity Słupsk 9 m. 17 pkt.
3 De La Sale Gdańsk LS 10 m. 16 pkt.

ŚLĄSKIE  (koniec rozgrywek 30 marca)
1 ŻAK Żory 9 M. 18 pkt.
2 Stela Cieszyn 9 m.  15 pkt.
3 GTK Gliwice 9 m. 15 pkt.

MAŁOPOLSKIE  (koniec rozgrywek 10 kwietnia)
1 MUKS 1811 Unia Tarnów 7 m  14 pkt.
2 KS Korona Kraków 7 m.  12 pkt.
3 UKS Regis Wieliczka 7 m 12 pkt.

ZACHODNIOPOMORSKIE (koniec rozgrywek 11 kwietnia)
1 PGE Spójnia 3 m. 6 pkt.
2 Wilki Morskie 3 m 5 pkt.
3 MKKS ŻAK Koszalin 4 m. 5 pkt.

KUJAWSKO-POMORSKIE  14 DRUŻYN
Trwają rozgrywki w dwóch grupach TUTAJ  po siedem zespołów. Od momentu finału  a będzie prowadzona tabela

MAZOWIECKIE – 15 DRUŻYN
Trwają rozgrywki w dwóch grupach TUTAJ  po siedem zespołów. Od momentu finału  a będzie prowadzona tabela

WIELKOPOLSKIE 13 DRUŻYN

Trwają rozgrywki w dwóch grupach TUTAJ  Od momentu finału  a będzie prowadzona tabela

DOLNOŚLĄSKIE / LUBUSKIE  (koniec rozgrywek 1 kwietnia)

1 SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 2m.  4 pkt.
2 WKK I Wrocław 2 m. 4 pkt.
3 GSBC Zielona Góra  2 m. 3 pkt.

OPOLSKIE  (koniec rozgrywek 17 lutego)
1 MKS Strzelce Op. 8 m.  13 pkt.
2 OTM 4 m. 8 pkt.
3 UKS 1 Niemodlin 4 m. 8 pkt.

ŚWIĘTOKRZYSKIE – brak rozgrywek
AZS UJK Kielce  (drużyna gra w U15 w lidze małopolskiej)

ŁÓDZKIE – brak rozgrywek U14
Jedno miejsce  dla najlepszej drużyny grającej młodszym składem w rozgrywkach U15

PODLASKIE – brak rozgrywek
Jedno miejsce dla najlepszej drużyny grającej młodszym składem w rozgrywkach U15

PODKARPACKIE – brak rozgrywek
Jedno miejsce dla najlepszej drużyny grającej młodszym składem w rozgrywkach U15

LUBELSKIE – brak rozgrywek
Jedno miejsce dla najlepszej drużyny grającej młodszym składem w rozgrywkach U15

WARMIŃSKO-MAZURSKIE – brak rozgrywek
Jedne miejsce dla najlepszej drużyny grającej młodszym składem w rozgrywkach U15

Kontakt i treningi w sezonie 2020/21

Kontakt i treningi MKS Piotrówka Radom w sezonie 2020/2021
Zapraszamy na otwarte treningi piłki koszykowej dla dzieci od lat 2 do 14. Zajęcia są bezpłatne, a nabór trwa ciągle.
Akademia Małego Smoka
sobota PSP 3 ul. Sobieskiego 12
tel. 602307491
godz. 11.00 2, 3, 4-latki
godz. 12.00 5 i 6-latki


Liwanowski Paweł Tel. 604074044
PSP1 ul. Odrodzenia 37
Rocznik 2009/2010
Poniedziałek – 15.30-17.00
Piątek - 15.30-17.00
Krawczyk Anna Tel. 609660627
PSP 28 ul. Jaracza 8

Cezary Kiełbiowski Tel. 697020377
PSP 4 ul. Wyścigowa 49
Rocznik 2010 :
Poniedziałek, Wtorek, Czwartek 17.30-19.00


Kutkiewicz Paweł Tel. 605382805
Rocznik 2008 U13
PSP 3 ul. Sobieskiego 12:
Wtorek 19.30-21.00

Środa 18.00-19.30
Czwartek 18.15-19.45,
Niedziela mecz 10.30

Rocznik 2010/2011/2012/2013 Wsola ul. Szkolna 1
Poniedziałek  8,55- 9.40 środa 8.55-10.35 czwartek 9,50-10.35

Bielak Piotr tel. 693128515
PSP 17, ul. Czarnoleska 10 :
Rocznik 2007 U-14
Poniedziałek, 18.15 wtorek 17.30, Czwartek 18.15

Chrustowicz Łukasz tel. 696 045 735
PSP 3 ul. Sobieskiego 12.
Rocznik 2009/2010
Poniedziałek i czwartek 16.30-18.00


Bukalski Roman Tel. 606243853
PSP 21 Trojańska
Rocznik 2011-2013
Wtorek i środa 16.15-17.45
Spyt Jacek Tel. 601897603

PSP 3 ul. Sobieskiego

Rocznik 2010/2011

wtorek 18.00 – 19.30
Piątek 18.45 – 20.15


Chałupka Grzegorz Tel. 792170706

PSP 29 ul. Ceglana
U-12  Rocznik 2009/2010                   
Wtorek 16.15 – 17.45    Piątek  16.00 – 17.30


Bartkiewicz Robert Tel. 507114090

PSP 21 Trojańska
U-12/U-13 Rocznik 2008/2009/2010

Poniedziałek 17,15
Wtorek 18.00
Czwartek 18.00-19.30
Piątek trening/mecz 17.00


Peryt Wojciech Tel. 514249618
PSP 33 ul. Kolberga 5


Najbliższe mecze

[U...] 

data ul.

team1 - team2

Wyszukiwarka

O Klubie

Wszystko zaczęło się 28 lat temu od powołania do życia MKS Piotrówka Radom. Ten Uczniowski Klub Sportowy został powołany na zebraniu założycielskim 30.09.1993 roku jako jeden z pierwszych UKS-ów w Polsce.

Ostatnie newsy

Kontakt

Adres: Trojańska 5
26-600 Radom

Tel./Fax.: +48 (48) 332 09 20

Email: mkspiotrowka@wp.pl

nr konta:

28 1240 3259 1111 0000 2989 7980