Zdobywamy brązowe medale i Puchar za 3 miejsce. Turniej zaczeliśmy od trzech wygranych w grupie nad UKS Jedynka Marki, MKS Batory Białystok i UKS AK Komorów. Półfinał to mecz z Warsaw Basketball. Spotkanie zaczeliśmy bojaźliwie, a dodatkowo kontuzji w 2 kwarcie doznał nasz kapitan Staś i Marcel. Chłopcy jednak nie poddali się i w drugiej połowie, głównie dzięki obronie doprowadzili wynik do straty kilku punktów. W końcówce zabrakło sił i skuteczności. Ostatecznie przegrywamy. W niedzielę ponownie gramy z UKS AK Komorów o trzecie miejsce. Mecz rozpoczeliśmy nerwowo, ale później już z minuty na minutę było tylko lepiej. Naszego kapitana godnie zastąpił Mikołaj, który w tym meczu dzielił i rządził pod obiema tablicami. Wygrywamy zdecydowanie, 13 zawodników punktuje co świadczy o naszej zespołowej grze.
W piątek wieczorem konkurs rzutowy "3,2,1" wygrywa nasz najmłodszy zawodnik Adam Kutkiewicz(2010r) Dodatkowo Adam zostaje wybramy do pierwszej piątki All Stars turnieju. Nagrody indywidualne otrzymali Patryk Owczarek, Miłosz Figura(obaj gwiazdeczki drużyny), Jakub Korczyński( zawodnik na medal), Nikodem Gutowski(wyróżnienie trenera), Stanisław Musiałek(MVP drużyny), Mikołaj Gierasiński(najlepszy obrońca turnieju).
Wszyscy otrzymują pamiątkowe koszulki, zdjęcia i medale oraz Puchar.
Turniej wygrywa Warsaw Basketball pokonując w finale AK Młode Żubry Białystok 52-48.
W przerwach między meczami znaleźliśmy czas na zwiedzanie centrum Łomży, oraz doliny Narwi.