Najnowsze aktualności
  1. MKS Piotrówka na TIB : International Tournament U14 Wimereux
  2. I Wiosenny Turniej Koszykówki
  3. Kacper „KACPA” Lachowicz w Radomiu
  4. Turniej JR. NBA Północ Dywizja Atlantic w Radomiu
  5. Radom Basket Cup 2024 – Zgłoszenia

AKADEMIA MAŁEGO SMOKA

Zajęcia skierowane do 60 rodzin z dziećmi w wieku przedszkolnym. W zajęciach bierze udział dziecko + rodzic . Beneficjenci zostaną podzieleni na dwie grupy . Każda grupa skorzysta z 2 h zajęć ogólnorozwojowych ( mini – koszykówka) w tygodniu. Realizację zadania zaplanowano na okres 30 tygodni.  Zajęcia w każdej grupie będzie prowadziło 2 instruktorów.

Zadanie realizowane w ramach projektu „Aktywność fizyczna kluczem do zdrowego życia każdej rodziny…”, który został dofinansowany ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki w ramach programu „Upowszechnianie sportu różnych grup społecznych i środowiskowych”